Tuesday, November 6, 2012

Viimasest postitusest siiamaani
Ja ma olen tagasi! :D
Kui vaadata viimast postitust ja sealt jätkata, siis võin öelda.. Eksamid läksid hästi - Eesti keele eksami sain nelja, aga tugev neli. Kirjand oli väga hea, punkte kaotasin vormistuse pärast. Kuna jäin ajanappusesse, kaotasin paari viimase ülesande pealt ka punkte.
Matemaatika eksami sain ka nelja. Käisin eelnevalt eraõpetaja juures ja tegin sellega suuri edusamme. Proovieksami sain viie :) ... Matemaatika eksam.. oleks oodanud raskemat, tundus küllaltki lihtne.
Vabaaine eksami sain viie. Selleks olin valinud Ingliskeele. Oli üllatavalt lihtne, kaasaarvatud suuline osa. Suulise osa eest sain viieteistkümnest punktist neliteist, millega olin küllaltki rahul.
SUVI... Suvi oli imeline.. Oleks võinud seda aega mis mul oli, paremini ära kasutada.. aga seda viga ma järgmine suvi enam ei tee. Kuigi ilmad olid üpriski halvad, loodame et uus suvi tuleb mitu korda etem. Aga hetkel tahan ma suve ülekõige... See VABADUS..
Kooliga on hetkel raskusi. Selline tunne on, et peale eksameid oleks nagu ajusurm... õppimine ja keskendumine sellele ei tule üldse välja. Läheb mitu korda rohkem aega ja energiat. Väga raske on viimasel ajal. Nüüd veel vastamised ka... ma tõesti ei tea mis saab, ei tea...

Loomadest natuke.
Oma armsate ja kallite koertega on kavas lõpuks koertekoolis käima hakata. Koolitajaks saab olema ühe mu hea sõbranna ema. Sel pühapäeval kavas esimest korda minna Bellaga. Ideaalne aeg minu arust, ta ei ole veel kahenegi. Otsisime koerte passid välja, varsti kleebin nende pildid ka sinna ^^
Bella on passi järgi minu koer :)  Reku kah muidugi, aga passi järgi on ainult Bella. Passe oli selleks vaja, et kindlaks teha kas nad mõlemad vaktsiini on saanud. Tuleb välja et Reku ei ole see aasta saanud ja Bellat ei tea. Temaga on see aasta palju kordi saadud käia, kutsikate pärast.Väga võimalik, et tal sai vaktsiin tehtud aga seda ei kantud passi. Täna helistame ja uurime järgi (neil on kõik toimikutes kirjas). Kuid kui siiski on tegematta, tuleb see nädal enne pühapäeva ära käia. Rekuga nii kiire ei ole, kuna tema alustab koertekooliga alles järgmise nädala lõpus.
Bellaga on mul vast koertekoolis lihtsam hakkama saada kuna ta on väiksem koer. Ainuke miinus Bella juures on tema kannatamatus ja hüperaktiivsus. Ta on kärsitu, väga kärsitu. Kuid, kui ta midagi saavutada tahab on ta võimeline selle nimel tööd tegema ja vaeva nägema. Seega ma väga ei muretse.
Reku.. Reku on suur ja tugev koer. Väga tark, sõbralik ja koostöövalmis. Tal on palju häid omadusi ja ma olen ta üle uhke. Aga ta erutub vahel liialt... näeb paari koera ja kui võtab mõtte, et nüüd lähen sinna... siis ta ka läheb ja mina teda tagasi hoida ei jõua. Üldiselt juhtub seda harva, aga kuna Elvas ei ole koeraparke kus teiste koertega tutvusi sõlmida ja mängida... on Reku jaoks see huvitav ja teistsugune. Jalutamas ma enam ei julge temaga käia, kuna ma olen viga saanud ja nüüd kardan. Seepärast kulukski koertekool ära. Isa tuleb nii kui nii kaasa... et ta on mu varuplaan :D

Ratsutamisest niipalju, et mul läheb järjest paremini. Armastan hobuseid ja ratsutamist väga ning ei kavatse sellest loobuda. Hüppame juba pikemat aega, galoppi teen, võistlustel osalen jne. Suvel käisin Karl-Eriku ratsatalus laagris ja see oli imetore.. mul oli väga lõbus ja ma nautisin seda täiel rinnal. Oktoobri alguses sain Tallinn International Horse Showl käidud ja see elamus... see on unustamatu. Aga pikemalt minu ratsatundidest, laagrist ja kõigest muust ratsutamisega seonduvast, mu teises blogis :D - http://ratsa-rikkaks.blogspot.com/

Veel on mul mitmeid tegevusi ja käimisi plaanis, aga kuna see postitus on juba niigi pikk, jätan asja siinmaal pooleli. Järgmisel korral :)

Aga head päeva/õhtut/nädalat ^^
-Janeli

No comments:

Post a Comment